Ochrona fizyczna jest jedną z podstawowych form działalności naszej firmy. Długoletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że właściwy dobór pracowników, ich szkolenie, odpowiednie wynagradzanie oraz nadzór stanowią o sukcesie posiadania stałej i lojalnej grupy pracowników.      
 O rodzaju ochrony decyduje specyfika obiektu. W trosce o najwyższą jakość usług oraz o bezpieczeństwo naszych Partnerów, przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa mający na celu dobrać odpowiedni rodzaj usługi i liczebność zatrudnionych pracowników. Wraz z klientem przygotowujemy Plan Ochrony obiektu.  Usługa może być realizowana w formie Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO) , Stałej Licencjonowanej Ochrony Fizycznej oraz Dozoru Mienia. Wsparciem dla naszych pracowników pełniących służbę w obiektach chronionych są Uzbrojone Grupy Patrolowo – Interwencyjne gotowe do działania 24 godziny na dobę.
Nasi pracownicy są jednolicie umundurowani zgodnie z życzeniem klienta, posiadają broń palną lub  środki przymusu bezpośredniego w zależności od rodzaju chronionego obiektu. Stałą łączność radiową zapewniają urządzenia „Motorola”. Całodobowy nadzór satelitarny nad pozycją i stanem naszych pracowników zapewnia system Active Guard. System ten zintegrowany jest z naszym Centrum Monitorowania Alarmów gdzie całodobową służbę pełnią wysoko wykwalifikowani i doświadczeni Dyżurni, posiadający Licencję Pracownika Ochrony II stopnia. 
Z zakresu Ochrony Fizycznej kompleksowo zabezpieczamy Imprezy masowe, jako jedyni w naszym rejonie posiadamy  specjalistyczne umundurowanie przeciwuderzeniowe z powodzeniem używane podczas zabezpieczenia imprez sportowych o podwyższonym ryzyku.  Zabezpieczamy wszelkiego rodzaju imprezy kulturalne, sportowe, rekreacyjne. Jednorazowo jesteśmy w stanie zabezpieczyć imprezę masową w której udział bierze 6000 tysięcy uczestników. Służymy fachową radą i pomocą już na etapie przygotowywania przez organizatorów imprez masowych.
Ochrona Osobista realizowana jest przez oddzielną komórkę Pracowników Ochrony, systematycznie szkolonych i wysoko wykwalifikowanych. Posiadają Licencję Pracownika Ochrony Fizycznej I i II stopnia. W zależności od potrzeb klienta są wyposażeni w broń palną oraz dyskretne środki łączności.
Aktualne ceny za poszczególne usługi ustalane są indywidualnie i uzależnione są od ich rodzaju i specyfiki. Jako Zakład Pracy Chronionej Zleceniodawcą gwarantujemy atrakcyjną ulgę we wpłatach na PFRON.
 Usługi ochronne świadczymy na podstawie Koncesji MSWiA ZK –I – L - 0049/99 wydanej w 1999 roku. 
Ceny za poszczególne usługi ustalane są indywidualnie podczas rozmów z naszymi Przedstawicielami.  Zapraszamy do działu KONTAKT w celu złożenia zapytania. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Państwem. 

 
"ARMA - Krosno" Sp. z o.o. \ ul. Kletówki 15 \ 38-400 Krosno